Vorige | Volgende

Asterstraat 16 Beneden-Leeuwen

Vraagprijs € 325.000 k.k.

Neem contact met ons op

0487-518930

info@delorijnmakelaars.nl

Omschrijving

Bent u op zoek naar een ruim en comfortabel seniorenappartement te Beneden-Leeuwen? Neem dan een kijkje in deze fraaie woning met twee slaapkamers, een ruime woonkamer en een schitterend balkon! U zult zich op loopafstand van het centrum bevinden en na een dagje uit parkeert u uw auto gemakkelijk op uw eigen parkeerplaats. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping, die met de lift te bereiken is, en heeft daardoor een breed uitzicht over het groen voor uw woning. De energierekening blijft laag dankzij de uitstekende isolatie van ramen, muren en vloeren.

Bent u geïnteresseerd in deze woning, en wilt u hem graag bezichtigen? Laat het ons weten, wij leiden u met plezier rond!

Asterstraat 16 is gelegen in de wijk Kern Beneden-Leeuwen, dit is een rustige wijk op loopafstand van het gezellige centrum. Op een paar minuten lopen vindt u binnen uw eigen wijk enkele cafeetjes en restaurantjes, de Lidl is op 300 meter en de Jumbo op 700 meter afstand. Aan groen is gelukkig ook geen gebrek; u kunt schitterende wandelingen maken langs de Waal en eeuwig ronddwalen door het groen ten zuiden van het dorp. Hier zijn akkers, weilanden, lange boomstroken en zelfs campings en vakantieboerderijen voor wie een keer een weekendje wil doorbrengen in de natuur.

De indeling is als volgt:
Vanuit de ruime hal heeft u directe toegang tot alle ruimtes in deze woning! Dit zijn twee slaapkamers, een badkamer, een grote woonkamer, het toilet en een bergruimte met de opstelling van de wasmachine en cv-ketel. Het toilet is geheel betegeld en voorzien van een wc-fonteintje. De woonkamer is een prettige ruimte om te vertoeven, hier is een prettige lichtinval dankzij de ligging op het zuiden en is er een fraai uitzicht te bewonderen over de groenstrook voor het complex. De keuken ligt in het verlengde van de woonkamer waardoor u lekker kunt kokkerellen terwijl u ook nog de gezelligheid van de woonkamer meekrijgt. Er is zowel een zithoek als een eethoek én directe toegang tot het balkon dat ook op het zuiden gericht is. Het balkon is ruim waardoor u hier ‘s zomers prettig kunt dineren en genieten van het zonnetje dat gedurende de dag langs het balkon draait.
De master bedroom met zicht op het balkon is een ruime kamer waar u meer dan alleen een bed en extra meubilair kwijt kunt. Laat uw fantasie de vrije loop en richt deze ruimte naar behoeven in! Zeer prettig is dat aan de achterzijde van deze kamer ook een deur naar de badkamer is. De badkamer is ruim en praktisch vormgegeven, is volledig betegeld en voorzien van een ruime douche, een zwevend toilet en een wasbak. Ook is hier een verwarmingsradiator en ruimte voor een badkamerkastje en een grote spiegel. De tweede slaapkamer, die aan de andere kant van de badkamer zit, is iets kleiner en kan met gemak worden ingericht als hobbykamer, logeerkamer of kantoorruimte.

Bijzonderheden:
- Fraai seniorenappartement te Beneden-Leeuwen
- Op loopafstand van het centrum
- Prettig lichtinval door richting op het zuiden
- Ruim balkon met uitzicht over een groenstrook
- Ruime woonkamer met keuken aan de achterzijde
- Twee slaapkamers
- Master bedroom heeft directe toegang tot de badkamer
- Wandelen langs de Waal en door de weilanden is een absolute aanrader

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
portiekwoning
Type woning
portiekwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2004
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
buitenzonwering, glasvezel kabel, lift, mechanische ventilatie, tv kabel
Ligging
aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja
Daktype
plat dak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
300 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
4
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, toilet, wastafel
Keuken type
half open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie
Soort verwarming
cv ketel
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2016
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2032-06-02

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Wamel G 1661
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
geen tuin
Hoofdtuin achterom
nee

Garage

Garagesoorten
geen garage, parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Faciliteit
openbaar parkeren

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
inpandig

VVE informatie

Appartement bijdrage
137
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
nee

Omschrijving

De indeling is als volgt:

Bijzonderheden:
- Twee slaapkamers

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
portiekwoning
Type woning
portiekwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2004
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
Ligging
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja
Daktype
plat dak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
300 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
4
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, toilet, wastafel
Keuken type
half open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
Soort verwarming
cv ketel
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2016
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2032-06-02

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Wamel G 1661
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
geen tuin
Hoofdtuin achterom
nee

Garage

Garagesoorten
geen garage, parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Faciliteit
openbaar parkeren

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
inpandig

VVE informatie

Appartement bijdrage
137
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
nee

Foto's

Zie ook: Plattegronden

Plattegronden

Kaart Asterstraat 16 Beneden-Leeuwen

naar Asterstraat 16 Beneden-Leeuwen
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand